До 40-х роковин Чорнобильської трагедії учнями 6-Б та 10 класів було проведено пам’ятний захід.
💙💛До 40-х роковин Чорнобильської трагедії учнями 6-Б та 10 класів було проведено пам’ятний захід. Під час заходу школярі згадали події тієї страшної ночі, вшанували пам’ять ліквідаторів та всіх, хто постраждав від наслідків аварії. Учні підготували тематичний виступ, декламували вірші, переглянули інформаційні матеріали та обговорили важливість збереження пам’яті про цю трагедію.16:40 24.04.2026








