210 річниця від дня народження Великого Кобзаря

Дата: 08.03.2024 15:04

До 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря учні Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли активну участь у вшануванні пам'яті Пророка України - Тараса Григоровича Шевченка. Учні початкових класів взяли участь у виразному читанні поезії Тараса Шевченка (вчителі початкових класів Митрюк Б В., Осінська Л.М., Дребіт Л.О., Дребіт О.О., Скрипка О.Л.), інсценізацію поеми "Тополя" підготували учні 9 класу (учитель Поляк М.В.) та проведено інтелектуальну гру між учнями 7-9 класів (учитель Піцура Т.П.). Загальношкільний конкурс малюнків за творами поета об'єднав учнів 1-11 класів та дав можливість розкрити таланти юних художників школи. Бібліотекар закладу Мирон Г.В. підготувала виставку літератури. Поважаймо, шануймо славного поета, художника, мислителя - Пророка українського народу. Хай слова Тараса Шевченка відлунюються у наших серцях.

#dzhura_2024 #gaydamaku #РійГайдамаки #Українапереможе #Джура_2024