Бережімо наш скарб - рідну мову!

Дата: 21.02.2024 16:56

«Бережімо наш скарб - рідну мову!»- під таким гаслом були проведені заходи в початковій школі до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого. Протягом дня проводилися різні види робіт, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

Відео про мову