Ріки незмінно течуть додому

Дата: 23.03.2024 15:48

З 16 по 24 березня проходить тиждень читання, присвячений поезії. Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової – “Ріки незмінно течуть додому”. Тиждень поезії є гарною можливістю відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою. Поняття “дім” для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться.22 березня учні початкових класів Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів спільно класні керівники 2 класу Осінська Л.М., 3 класу Дребіт Л.О., 4-А класу Дребіт О.О., 4-Б класу Скрипка О.Л. з бібліотекарем закладу Мирон Г.В. провели поетичні читання. Діти декламували та обговорювали поезію. Дім – це світло, котре гріє, навіть тоді, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дім – це Україна.

#dzhura_2024 #gaydamaku #РійГайдамаки #Українапереможе #Джура_2024