Рій "Імені Романа Шухевича"

День вишиванки

За словами істориків та археологів певні елементи вишиванки існували ще на одязі скіфів. Вони проживали на території сучасної України до нашої ери. За часів Київської Русі також носили вишитий одяг, а згадки про особливе вбрання русинів можна знайти в записах багатьох мандрівників. Крізь віки проніс український народ любов до вишиванки та зберіг особливі традиції її створення. Кожний регіон України може похвалитися своїми унікальними звичаями, які пов'язані з національним орнаментом на одязі. Історію виникнення особливої української вишивки пов'язують із Трипільською культурою епохи пізнього неоліту.

14:44 16.05.2024

Профорієнтаційна робота "військової справи"

Профорієнтаційна робота "військової справи" ! Військова служба має неабиякий вплив на особистість людини, змінюючи її психіку, погляди на життя та цінності. Досвід, який вона набуває, часом непередбачуваний для більшості цивільних людей.

14:34 16.05.2024

Акція «Закарпаттю - чисте довкілля»

Традиційно після зими в Лужанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів , розпочинається велике прибирання. Цього разу день благоустрою розпочався разом із обласною щорічною акцією «Закарпаттю - чисте довкілля» та місячника «Чисті узбіччя».

14:49 15.04.2024

Інсценізація "Сойм" Карпатської України

Кожного року березневі дні ,нагадають нам про славу та трагедію" Карпатської України" навесні 15 березня 1939 року... У той час значна частина світової громадськості дивувалась подвигом маленької, але великої духом частини українського народу, героїв Карпатської Січі, які посміли стати на захист рідної землі від нападників.

14:07 15.04.2024

85 років від проголошення Карпатської України.

Сьогодні вагома і визначна пам'ятна дата в історії не тільки Закарпаття, а й усієї України. Вона показує, що народ, який століттями знаходився під владою іноземних держав, ідентифікував себе українським і прагнув возз'єднання із Великою Україною!

15:59 13.04.2024

Вітання захиснику.

Рій "Імені Романа Шухевича"- відвідав мешканця села Луг, колишнього воїна 110-її окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Бригада носить ім'я Марка Безручка— воєначальника УНР, одного із командирів, які здобули перемогу у «Диві на Віслі». "Ця війна залишила в душі кожного українця величезний слід, і я не став винятком. За покликом свого серця пішов у бій з ворогом. Час від часу відчував страх,біль за себе і своїх побратимів.На сьогоднішній момент я можу з впевненістю сказати, що мій психологічний стан дуже пригнічений. Мої емоції змінюються між тривогою, страхом, жахом, болем та переживаннями. Я не можу спокійно сидіти на місці та дивитись якусь веселу телепередачу, ігноруючи сирену. Адже, коли ти бачив вибух, чуючи наскільки це масштабно та небезпечно, сидіти та сміятись – безглузде рішення. Я відчуваю страх. З кожним днем мої почуття змінюються, стосовно ситуації в Україні. Хочу сказати, коли я дізнався, що кримський міст горить, я бувдуже щасливимта мій настрій був чудовий увесь день. Загалом, мій психічний стан – це як пластилін в руках війни. Все залежить від слів, які ми чуємо кожен день “Відбій повітряної тривоги”, але найзаповітніші слова, які я мрію почути кожен день – це відбій війни.” Отже, наше життя вже ніколи не стане колишнім та й ми вже ніколи не будемо ті, що були, але не здаваймося! Ворог з кожним днем стає все слабший, а дух українців все сильніший, тому не потрібно втрачати віру, все буде добре!...

14:50 23.02.2024

День Гідності та Свободи!

Щиро вітаємо з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! З повагою Рій імені Романа Шухевича"

14:14 23.11.2023