Ніколи знову...

У середу 8 травня 2024 року Україна разом з Європою відзначали День пам'яті та примирення, присвячений вшануванню пам'яті загиблих у Другій Світовій війні, а також перемозі над нацистською Німеччиною та її союзниками. У війні за приблизними оцінками загинуло від 5 до 8 мільйонів українців, а майже 700 міст було зруйновано.

15:24 09.05.2024

85-та річниця Карпатської України та 150-річчя від дня народження Августина Волошина

Кожного року березневі дні ,нагадають нам про славу та трагедію" Карпатської України" навесні 15 березня 1939 року... У той час значна частина світової громадськості дивувалась подвигом маленької, але великої духом частини українського народу, героїв Карпатської Січі, які посміли стати на захист рідної землі від нападників.

16:45 15.03.2024

210 річниця від дня народження Великого Кобзаря

До 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря учні Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли активну участь у вшануванні пам'яті Пророка України - Тараса Григоровича Шевченка. Учні початкових класів взяли участь у виразному читанні поезії Тараса Шевченка (вчителі початкових класів Митрюк Б В., Осінська Л.М., Дребіт Л.О., Дребіт О.О., Скрипка О.Л.), інсценізацію балади "Тополя" підготували учні 9 класу (учитель Поляк М.В.) та проведено інтелектуальну гру між учнями 7-9 класів (учитель Піцура Т.П.). Загальношкільний конкурс малюнків за творами поета об'єднав учнів 1-11 класів та дав можливість розкрити таланти юних художників школи. Бібліотекар закладу Мирон Г.В. підготувала виставку літератури. Поважаймо, шануймо славного поета, художника, мислителя - Пророка українського народу. Хай слова Тараса Шевченка відлунюються у наших серцях.

15:41 09.03.2024

153 річниця від дня народження Лесі Українки

25 лютого 1871 року народилася Леся Українка. Щороку в цю дату ми згадуємо талановиту поетесу, чий внесок в українську літературу неможливо оцінити. На її творах виросло не одне покоління українців, а її вірші настільки актуальні, ніби написані сьогодні.

15:02 26.02.2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Наша ж рідна мова – українська. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. Бережімо рідне слово, бо в ньому не тільки гомін лісів, переливи струмків, шепіт трав, а й високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ майбутнього. У Лужанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів класним керівником 6-А класу Поляк М.В. проведено літературно-музичний захід «Мов джерельна вода, рідна мова моя!», де звучали слова, що мова є потужною рушійною силою, яка об’єднала українців і весь світ та веде до Перемоги України.

17:29 21.02.2024

Герої не вмирають!

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє

17:51 20.02.2024