Захисникам України Слава!

2 жовтня в Лужанському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбувся захід "Захисникам України Слава!" присвячений дню Захисників та Захисниць України

16:32 02.10.2023

Бабин Яр - трагедія людства на українській землі

Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.

16:24 29.09.2023

Екомарафон Закарпаття 2023

З нагоди відзначення Всесвітнього дня прибирання та з метою привернення уваги громадськості до охорони довкілля, підвищення екологічної свідомості дітей та молоді 15.09.2023 учні, педагоги та технічні працівники Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли активну участь в обласному екомарафоні.

16:28 15.09.2023

Тиждень фізкультури і спорту

Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією Лужанського закладу освіти стало проведення Олімпійського тижня та Тижня фізкультури і спорту. Цього року він пройшов з 11 по 15 вересня. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.

15:01 15.09.2023

1 вересня - День знань

Майже в кожного 1 вересня - День знань - асоціюється зі школою та святковою лінійкою. Через війну не всі мають змогу піти до рідної школи, а традиційні лінійки тимчасово не проводять.

13:07 01.09.2023

31 травня 2023 року - останній дзвоник в Лужанському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Останній дзвоник викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод. Тож вітаємо учнів, вчителів, випускників та батьків з цим особливим святом.

15:36 31.05.2023